ankara escort kayseri escort bayan ankara escort ankara escort ankara escort ankara escort beylikdüzü escort konya escort bayan rus porno rus porno rus porno porno izle porno izle porno izle porno izle, porno izle, porno, porno, porno, porno,esenyurt escort,ataköy escort,beylikdüzü escort,webmaster forum,facebook sayfa satışı

Instagram'da en çok merak edilen ünlüler...Hangi ünlünün takipçisi daha fazla...

Sosyal medyanın hayatımıza girmesiyle, ünülerin yaşam tarzını daha merak eder olduk...Peki hangi ünlü Instagram'da daha çok takip ediliyor?

Instagram'da en çok merak edilen ünlüler...Hangi ünlünün takipçisi daha fazla...
Bu içerik 2011 kez okundu.

BEYONCE

Zamanımızın en büyük divalarından biri olan Beyonce hem göze hem kulağa hitap ettiği için 42 milyona yakın kişi tarafından sevilerek takip ediliyor.

Beyonce Instagram hesabı: http://instagram.com/beyonce

KİM KARDASHİAN

Yıllar önce ortamlara düşen “edepsiz” kasediyle gündeme gelen ve ne hikmetse oradan bir türlü inmeyen Kim Kardashian'ın  41 milyon takipçisi var.

Kim Kardashian Instagram hesabı: http://instagram.com/kimkardashian

TAYLOR SWİFT

Adeta ünlü olmak için dünyaya gelmiş bu hanım kızımız müziğiyle olduğu kadar boyu posu ve retro giyim tarzıyla 40 milyon insanın ilgisini çekmiş gözüküyor.

Taylor Swift Instagram hesabı: http://instagram.com/taylorswift

ARİANA GRANDE

Güzel sesi ve çıtı pıtı tavırlarıyla gençlerin kalbini çalmayı başaran bu hanım kızımızın 40 milyon yakın takipçisi var.

Ariana Grande Instagram hesabı: http://instagram.com/arianagrande

SELENA GOMEZ

Selena Gomez’in Instagram’da 40 milyona yakın takipçisine buradan sesleniyorum: “merhabalar, Selena Gomez’e çok pis laflar hazırladım ama hepiniz birleşirseniz ağzımı burnumu çok fena kırarsınız, o yüzden şimdilik susuyorum. Hepinize hayatta başarılar. muck”

Selena Gomez Instagram hesabı: http://instagram.com/selenagomez

JUSTİN BİEBER

35 milyona yaklaşan takipçi sayısıyla Justin Bieber isimli sübyan arkadaşımız müzikten çok skandalları ve uçuk hareketleriyle gündeme geliyor.

Justin Bieber Instagram hesabı: http://instagram.com/justinbieber

KENDALL JENNER

32 milyon takipçi mi?! Gerçekten büyük başarı

Kendall Jenner Instagram hesabı: http://instagram.com/kendalljenner

KYLİE JENNER

Kim Kardashian’ın üvey kardeşi olan bu ne idüğü belirsiz hatun 30 milyon takipçisiyle birlikte “Bir iş yapmadan nasıl meşhur olunur” sorusunun sırrını çözmüş gözüküyor.

Kylie Jenner Instagram hesabı: http://instagram.com/kyliejenner

NİCKİ MİNAJ

1982 yılında standart kadın bedenine tepki olarak dünyaya gelen bu koca popolu rap şarkıcısı ablamız çok seviliyor ki 29 milyon takipçisi var.

Nicki Minaj Instagram hesabı: http://instagram.com/nickiminaj

 

instagramda ünlüler instagramda en çok takip edilenler instagram haber haberler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İçerde dizisindeki oyuncu Hande Soral'ın Kardeşi Bensu Soral kimdir kaç yaşında sevgilisi kim?
İçerde dizisindeki oyuncu Hande Soral'ın Kardeşi Bensu Soral kimdir kaç yaşında sevgilisi kim?
Ağaoğlu'nun kızının gelinliği ne kadar? Sena Ağaoğlu'nun gelinliğini kim dikti?
Ağaoğlu'nun kızının gelinliği ne kadar? Sena Ağaoğlu'nun gelinliğini kim dikti?

balıkesir escort izmir escort